KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14623294

nr 1462 3294

Etsning

Oidentifierad konstnär. Kvinna. Signerad, numrerad 2/10, daterad 1961. Bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm

måndag 25 april 2022
kl 19:17:23